Vstup a cenník Branisko

Z

Podmienky vstupu do Baddy Fitness

1. Vstup do fitka je možný len prostredníctvom mobilnej aplikácie Baddy Fitness App, alebo ak ste držiteľom niektorého z benefitov MyMultisport, prípadne UpBalansea.

2. Permanentky zakúpené v Baddy Fitness Branisko neplatia v Baddy Fitness Ťahanovce a naopak tzn. neprenosné medzi fitkami.

CENNÍK VSTUPOV

Cenník permanentiek, výhodných vstupov a akcií.

EŠTE NIE SOM REGISTROVANÝ. AKO MÁM POSTUPOVAŤ?
Ak u nás ešte nemáš svoje konto, máš 2 možnosti ako sa bezplatne zaregistrovať.

1. Samostatne v samoobslužnom kiosku, ktorý nájdeš vo vstupnej časti fitka. Video návod ako na to, si pozri tu:

2. Vyplníš údaje na nasledovnom odkaze:

Následne si stiahneš mobilnú aplikáciu Baddy Fitness App, ktorá slúži pre vstup do fitka, prípadne bezhotovostný nákup v kiosku. Ikona aplikácie je nižšie, pod takouto ikonou je nájdeš v nasledujúcich obchodoch. Do aplikácie zadáš mail, ktorý si uviedol pri registrácii a autorizuješ ju kódom, ktorý si dostal obratom do mailu. Pre istotu si skontroluj aj Spam.

UŽ SOM REGISTROVANÝ. ČO MÁM ROBIŤ?
Ak už si u nás registrovaný, stiahni si mobilnú aplikáciu a zadaj do nej mail, ktorý si zadal pri registrácii a príď si zacvičiť.

Ak už tento mail nepoužívaš resp. nemáš k nemu prístup, máš 2 možnosti:

1. Napíš nám na info@baddyfitness.eu a zmeníme ti mail na aktuálny. Nechaj na seba aj telefonický kontakt, aby sme Ti prípadne vedeli zavolať.

2. Zaregistruj sa nanovo s novou mailovou adresou. Pozor, ak máš ešte na starom konte nejaké nevyčerpané vstupy, nebudeš sa ku nim už vedieť dostať. Preto odporúčame si zmeniť mail na pôvodnej registrácii tak, že nás kontaktuješ, alebo o to požiadaj priamo na recepcii vo fitku.

AKO NA NÁKUP?
Ak si u nás úspešne zaregistrovaný, máš 2 možnosti ako nakúpiť:

Bezhotovostne v kiosku. Na to potrebuješ mať funkčnú mobilnú aplikáciu. Video návod ako nakúpiť v kiosku si pozri tu:

Platobný terminál v samoobslužnom kiosku, ktorý sa nachádza vo vstupnej časti nášho fitnescentra, slúži pre bezhotovostný nákup. Môžeš si tam kúpiť ako jednorazový vstup, tak aj akúkoľvek permanentku z ponuky.

Terminál umožňuje bezhotovostné transakcie Tap’n Pay iniciované bezkontaktnými kartami EMV, digitálnymi peňaženkami smartfónov založených na NFC (Apple Pay, Google Pay atď.) a spotrebiteľskými nositeľnými zariadeniami (hodinky Apple, hodinky Samsung, atď.)

Najvyššia bezpečnosť

Terminál s certifikáciou PCI PTS 5.x spĺňa najvyššie a najnovšie povinné požiadavky na hardvér a softvér. Je tiež v súlade so SRED a poskytuje flexibilné možnosti s modulmi Open Protocol. Terminál je vrátane možnosti PIN on Glass tým najlepším riešením, ako čeliť európskemu nariadeniu PSD2.

Pre nákup v kiosku je potrebné mať nainštalovanú a aktivovanú našu aplikáciu Baddy Fitness App, nakoľko identifikácia klientov prebieha cez QR kód na úvodnej obrazovke v mobilnej aplikácii. Po tom ako úspešne prebehne platba, mobilná aplikácia sa ti aktualizuje cca do 1 minúty. Pre aktualizáciu musíš byť pripojený k internetu.

Pre nákup mesačnej študentskej permanentky v kiosku je potrebné naskenovať čiarový kód z ISIC karty. Odporúčame kartu vybrať z obalu, kvôli lepšiemu snímaniu čítačkou a skenovať zo vzdialenosti cca 10-20cm.

Výhodné benefitové karty

Využite u nás výhodné zľavy, ktoré Vám poskytujú benefitové karty.

1. Akceptujeme len virtuálnu kartu Multisport od spoločnosti Benefit Systems Slovakia s.r.o. Bližšie informácie o tom ako si nainštalovať virtuálnu kartu do mobilu nájdeš na odkaze nižšie. Vstup do fitka je bez doplatku.

2. Akceptujeme benefit UpBalansea od spoločnosti Up Déjeuner, s. r. o., ktorý je výlučne len vo forme mobilnej aplikácie. Bližšie informácie o tomto benefite nájdeš na odkaze nižšie. Vstup do fitka je bez doplatku.